תפריט ראשי
לאנד קרוזר
 

טויוטה לנד קרוזר

העיצוב של טויוטה לנד קרוזר החדשה

העיצוב המהמם , הקשיחות העצומה והשילוב המנצח של שניהם הופך את טויוטה לאנד קרוזר לרכב שטח קשוח ויחד עם זאת מפנק ויוקרתי.

בטויוטה לנד קרוזר תגלה עולם חדש של אפשרויות - רמת אבזור מתקדמת , עבירות שטח שאינה מתפשרת, והאמינות הגבוהה שרק טויוטה מסוגלת לספק.

ביצועים

לנד קרוזר 2016 הינו בעל מנוע 2800 סמ"ק טורבו דיזל עם הזרקה ישירה ואינטרקולר מבטיח ביצועים מעולים חסכון מירבי בדלק, 171 כ"ס ומומנט אדיר אתה יכול להיות בטוח כי עם הלנד קרוזר תגיע לכל מקום.
טויוטה לנד קרוזר ידוע במרווח הקרקע הגדול שלו וזוויות נטישה מצויינות המאפשרים לו עבירות מצוינת ונסיעה בטוחה בכל תנאי שטח.
כמו כן בשטח תוכל להנות מתיבת העברה בעלת הילוכי כח high ו low  בשילוב של מערכת הדיפרנצאל המרכזי, יחד עם מערכת h.a.c ומערכת d.a.c. ידית העברת הנעת 4*4 הינה אלקטרונית לנוחות מירבית של הנהג.

אבזור

כבר בכניסה לרכב, תגלה עולם חדש של אפשרויות, מנגנון המפתח החכם של טויוטה לנד קרוזר 2016, פותח באופן אוטומטי את הרכב כאשר הנהג מתקרב לאחד משלושת אזורי פתיחה ( דלת נהג, דלת ליד הנהג, ודלת תא מטען) כאשר ההתנעה של הרכב מתבצע באמצעות מתג התנעה חכם.
בנוסף תגלה מרכב עולם חדש של אפשרויות- מערכת מסך מגע הכוללת דיבורית בלוטוס מקורית הנשלטת מגלגל ההגה, מערכת שמע הכוללת נגן MP3 וחיבור USB! הנשלטת מגלגל ההגה, בקרת אקלים המתפצלת גם למושב האחורי ועוד ועוד........

בטיחות

בטויוטה לנד קרוזר קיימות מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות בכדי להגן עליך ועל הנוסעים ברכב בכל מצב נסיעה:
7 כריות אויר, מערכת ABS למניעת החלקה יחד עם EBD לחלוקת הבלימה בין הגלגלים, מערכת בקרת משיכה למניעת החלקה בזמן האצה, מערכת בקרת יציבות VSC למניעת מצבי היגוי יתר ותת היגוי, מערכות למניעת דרדור הרכב בעליה ובירידה, הגה בטיחותי קורס, קורות פלדה בדלתות, ועוד...

הכנס לטויוטה לנד קרוזר ותהנה מרכב שטח עם יכולות בלתי מתפשרות ביחד עם נוחות מקסימלית בנסיעה יום יומית.

 

טויוטה לנד קרוזר
הזמנת נסיעת התרשמות

ברצוני לקבל עדכונים בדואל
ובתקשורת סלולארית מ"מ.ת.מ מוטורס"
 
התמונות באתר הינן להמחשה בלבד
בניית אתר ע"י WW3 בניית אתריםמפת אתר© כל הזכויות שמורות למ.ת.מ מוטורסעיצוב אתר ע"י סטודיו ברקקטוס