טויוטה היברידית

טויוטה גם לנשים - לא רק לגברים

כמו כולן, אתן מחפשות את הרכב המושלם, ולכן נכנסתן לאולם התצוגה של טויוטה בחיפה. באולם מגוון של דגמים מרהיבים והצבעים עוצרי נשימה. ניגש אליכן נציג טויוטה נאה במיוחד, ושואל בנימוס איך אפשר לעזור לכן. מול הנציג הנחמד, והמגוון הגדול והמבלבל של רכבי טויוטה, אתן תוהות איזה רכב כדאי לבחור. האם טויוטה יאריס הקטנה והמדליקה תענה על דרישתכן? או אולי טויוטה ורסו המשפחתית? גם הפריוס של טויוטה מעוררת עניין והאוריס של טויוטה... ובכן, זה לא בדיוק כמו לקנות נעליים.

 

אין לכן סיבה להרגיש מבולבלות, או חסרות בטחון.

להלן מספר נתונים חשובים, שיעזרו לכן לבחור את רכב חלומותיכן:

לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לשנים 2005-2004 נמצאו הנתונים הבאים: מעל 40% מהנוהגים בכביש הן נשים ו-80% מהנשים במדינת ישראל מחזיקות ברשיון נהיגה. נשים נוטלות פחות סיכונים, מצייתות יותר לחוקי התנועה, פועלות בצורה לא אגרסיבית בכביש ובעיקר - הן רואות את עצמן כנהגות אחראיות יותר. והתוצאה צפויה: פחות נשים מעורבות בתאונות. רק 22% מתאונות הדרכים נגרמו עקב נהיגת נשים ורק 9% מהתאונות הקטלניות.

 

תודו שהנתונים מעודדים. גם אם הנתונים הם כאלו מכיוון שאנחנו נמצאות פחות זמן על הכביש או שפשוט אנחנו זהירות יותר, ניתן להצביע על עובדה אחת - אנחנו נשים נוהגות. ואנחנו כנראה עושות את זה טוב במיוחד. כך שאין סיבה למבוכה או לבלבול. אפשר בגאווה פשוט לגשת ולבחור.

 

אה, ועוד נתון אחד, חשוב לא פחות – אנו הנשים מתקשות לבחור. בין אם מדובר בגברים, בגדים, נעליים או במכונית טויוטה שתענה לנו על כל הדרישות.

 

כדי שנוכל לבחור מכוניות טויוטה שתשמש אותנו באופן מקסימאלי, אנחנו צריכות קודם כל, להחליט מה הצורך שלנו במכונית טויוטה כזו או אחרת. רוב הנשים משתמשות ברכב כדי לנסוע לעבודה, ללימודים, לקחת את הילדים מהגן או לביה"ס וחזרה, וכמובן - כדי לצאת ולבלות.

 

מכיוון, שבשונה מגברים, נשים מסוגלות לעשות כמה פעולות בו-זמנית, נציין שלוש מכוניות טויוטה אשר תוכלנה לענות לכן על מקסימום הצרכים.

 

הראשונה היא מכונית טויוטה יאריס הקטנה והמדליקה  היאריס של טויטה מגיעה בצבעים מרהיבים, כולל אדום משגע, יש לה מראה חיצוני עגול ורומנטי ומרווח פנימי נוח, שניתן להגדלה על ידי קיפול המושבים האחוריים. ליאריס של טויוטה אבזור אופנתי מתקדם, הכולל מערכת שמע מקצועית, נעילת דלתות אוטומטית לבטיחות מקסימלית, וציפוי עור להגה ולידיות. אם נסכם - טויוטה יאריס היא מכונית שקטה, קטנה ומדליקה, שאי אפשר להתעלם מקיומה.

 

המכונית השנייה מתאימה לנשים המשפחתיות יותר שבינינו: טויוטה ורסו המשפחתית . מדובר במכונית בעלת שבעה מקומות ישיבה, וסולידית בצבעוניות שלה. הורסו של טויוטה בטיחותית בצורה יוצאת דופן - היא כוללת שבע כריות אויר אשר ניתן לנתק את חלקן לצורך הושבת תינוק, וכמובן גם מערכות למניעת החלקה והבטחת יציבות. גם לורסו של טויוטה אפשרות הרחבה על ידי קיפול מושבים, ואף אפשרות נעילת דלתות לביטחון ודאי. בקיצור, טויוטה ורסו היא מכונית משפחתית, בטוחה ואמינה, המקנה תחושה של יציבות ויוקרה.

 

אם אתן נשים חובבות אקשן, נמליץ בחום על הראב 4 של טויוטה. טויוטה ראב 4    מוגדרת 'רכב שטח', אך לא מדובר בסתם רכב שטח, אלא רכב המשלב עדינות, בטיחות ועוצמה יחד. בראב של טויוטה אבזור מתקדם ומנגנוני בטיחות הכוללים תשע כריות אויר ומערכת למניעת החלקה המבטיחה את יציבות הרכב. טויוטה ראב בנוסף לכל, מקרינה נוכחות, כך שנסיעה בראב של טויוטה, תבטיח שכל העיניים יופנו אליכן.

 

לסיכום, גם אם חניית רוורס היא לא הצד החזק שלנו, ואין לנו ראיה מרחבית (מה זה אומר בעצם?), אנחנו יכולות להיות בטוחות שנגיע בשלום ממקום למקום, וזה בעצם הדבר החשוב ביותר. על אחת כמה וכמה כשיש לנו רכב טויוטה אופנתי ומרהיב. אז אפילו השמיים אינם הגבול.
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות