טויוטה סלקט

טויוטה חדשה וטויוטה סלקט

אין צורך להכביר מילים על היתרונות של רכישת דגמי טויוטה, המגלמים בתוכם חדשנות טכנולוגית, בטיחות מקסימלית, חווית נסיעה נוחה ועיצוב מרשים. עובדה ברורה אחרת היא שאחוז משמעותי מבין הדגמים השונים של טויוטה ממוקם, אפילו בדרך קבע, במקומות הגבוהים של טבלאות המכירה השונות, כל אחד בקטגוריית הרכב שלו. מה שרבים לא יודעים הוא שיש כיום מגוון דרכים להצטייד ברכב טויוטה, הן חדיש והן מיד שנייה, כל אחת עם מעלות משלה. הנה כל מה שחשוב שתדעו על האופן בו תוכלו להגשים את חלום הנהיגה בכלי הרכב של היצרנית המובילה הזו.

כך רוכשים את אחד מדגמי טויוטה החדשים

כשזה נוגע לרכישת רכב חדש של טויוטה, עשרות נקודות מכירה וסוכנויות משנה עומדות עבור המעוניינים בכך. הסוכנויות פזורות בכל רחבי מדינת ישראל, מצפון ועד דרום, וכוללות בתוכן את מיטב הדגמים אשר היצרנית ידועה בהם: טויוטה קורולה, טויוטה יאריס, טויוטה אייגו, טויוטה אוריס, טויוטה אוונסיס, טויוטה לנד קרוזר – והרשימה עוד ארוכה. כמובן שבסוכנויות השונות ניתן להתרשם מכלי הרכב השונים, לקבל עליהם את כל המידע שנדרש לדעת ואף לתאם נסיעת מבחן.

מחירי הרכבים של טויוטה אטרקטיביים, ביחס למקובל בתחום הרכב כיום, כאשר החברה עושה הכל על מנת ללכת לקראת לקוחותיה. טויוטה ישראל מציעה בכל חודש קלנדרי נתון הנחות משמעותיות עבור כלי הרכב, הנחות המסתכמות באלפי שקלים לרכב. בנוסף, ניתנים זיכויים עבור רכישת אביזרי רכב או שדרוגים מסוגים שונים.

בנוסף לכך, יכולים הלקוחות לבחור בין מגוון פתרונות מימון אשר מוצעים עבורם. המימון מגיע לסכום של עשרות אלפי שקלים, כולל בתוכו חלוקה נוחה לתשלומים למשך תקופות ארוכות ואינו כרוך בריבית או בהצמדה. באמצעות תכנית המימון TOYOTA EASYWAY יכולים הלקוחות לבחור בין מספר מסלולי רכישה ("גמיש או מומלץ"), להגדיר את גובה המקדמה שהם ישלמו ולבחור בתקופת ההחזר הנוחה מבחינתם עבור יתרת התשלומים.

הכירו את טויוטה סלקט

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים גילו את היתרונות המגוונים של טויוטה סלקט (TOYOTA SELECT), פלטפורמה המאפשרת לרכוש כלי רכב של טויוטה, מיד שנייה, בכל אחת מסוכנויות המשנה של החברה. רכישה של רכב טויוטה בדרך זו תהיה, כמובן, זולה יותר מאשר רכב חדיש "מהניילונים", כאשר לצד זה היא כוללת מעלות שמעניקות שקט נפשי של ממש בביצועה.

זה מתחיל עם מצב הרכבים, כאשר בטויוטה ישראל עושים הכל על מנת להבטיח שכל רכב יהיה בדרגת האיכות הגבוהה ביותר. סדרה של 155 בדיקות איכות מקיפות וקפדניות, הנעשות על ידי מומחי סוכנויות המשנה של טויוטה בהסמכת היבואן, יכולה להבטיח זאת. כך גם העובדה שהחברה מציגה שקפות מלאה לגבי היסטוריית הרכב והעבר שלו על הכביש. בנוסף לכך, עוברים כל כלי הרכב בתכנית SELECT השבחה מלאה, מ-א' ועד ת'. החברה מספקת ללקוחותיה אך ורק כלי רכב בני ותק של פחות משבע שנים, או לחילופין 150,000 קילומטר, כאלה שלא עברו תאונות שכללו בתוכן פגיעה בשילדת הרכב וגם לא שיעבודים או עיקולים.

 

הרכבים הנבחרים בתכנית טויוטה סלקט מגיעים עם אחריות יבואן למשך שנה או 25,000 קילומטר (המוקדם ביניהם), אחריות שמטבע הדברים לא יכולה להתקבל כאשר רוכשים רכב יד שנייה בדרך אחרת. סוכנויות המשנה של טויוטה, כולל כמובן סוכנות מתמ טויוטה חיפה, מאפשרות ליהנות מסוגים שונים של אחריות: כלי רכב אשר גילם פחות מחמש שנים, ואשר עברו לא יותר מ-120,000 ק''מ על הכביש, זכאים לאחריות על מערכות הרכב השונות. עבור כלי רכב עד שבע שנים, או לחילופין 150,000 ק''מ, ניתנת אחריות עבור מערכות ההנעה (SELECT 5).

 

לפניה בנושא טויוטה סלקט או טויוטה חדשה התקשרו אלינו לטלפון 04-8550550 או באמצאות דף צור קשר באתר.
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות