שירות טויוטה

החוויה החדשה של שירות ורכישת רכבי טויוטה בחיפה

 

10/1/2010 נפתח המתחם החדש של מתם-מוטורס סוכנות משנה טויוטה חיפה

 

טויוטה מתם מוטורס

לפני עשר שנים ייסד מר אהרון מזרחי את מתם מוטורס-סוכנות משנה טויוטה.

אז כמו היום, אהרון מזרחי הינו בין פורצי הדרך והמחדשים בתחום השרות והמכירה של רכבי טויוטה.

בחלוף השנים, עם סיום לימודיהם, הצטרפו לאהרון ולאשתו שפרה, הבנים רפי בניהול מרכז השירות ואליעד בניהול מכירות וכיום הם פועלים לצידו בניהול המתחם.

 

המקצועיות ללא פשרות ותחושת הבית המוענקת ללקוחת הנאמנים של החברה, הם ערכי היסוד המלווים את המשפחה, ערכים העומדים מאחורי הסיסמא המלווה את המשפחה, מתם מוטורס - משפחה אחת. כל היתרונות.

לכל אורך עשר שנות הפעילות, הושם דגש מיוחד על עמידה דקדקנית בסטנדרטים הגבוהים, הנדרשים על ידי טויוטה מסוכנויות המשנה שלה. החל מסביבת העבודה והשרות - המכשירים, המתקנים, השמירה על סביבת שרות ירוקה העונה על תקן 14001 ISO, בקרת האיכות ונוהלי העבודה המוקפדים העומדים בתקן ISO 9002 ומעל לכל השמירה על מקצועיותם של עובדי מתם-מוטורס. החל מאנשי מרכז השרות האמונים על הטיפול המקצועי העוברים הכשרות מקצועיות של חברת טויוטה וכלה באנשי המכירות הנותנים שרות בהתאם לנהלי טויוטה.. בחלוף עשר שנים של שרות יעיל וטוב, החליט אהרון מזרחי מנכ"ל מתם-מוטורס להפוך את השרות לטוב יותר ולהעניק ללקוחות הנאמנים בית חדש, בו יהנו מחווית שרות ורכישה המותאמת לסטנדרט המודרני של מתחמי טויוטה ברחבי העולם וזאת ללא ויתור על אווירת המשפחה והשרות החם, המלווה אותם..  "

לאחר עשר שנים של שרות טוב, נאמן ומקצועי ללקוחותינו, החלטנו להפוך את השרות לטוב יותר ולהעניק ללקוחותינו בית חדש בו יהנו מחווית שרות ורכישה המותאמת לסטנדרט המודרני של מתחמי טויוטה ברחבי העולם". אהרון מזרחי,  מייסד ומנכ"ל מתם-מוטורס  סוכנות משנה טויוטה אהרון מזרחי, אב ל-4 וסב גאה ל-3 נכדים .

 

אולם תצוגה ומכירות ומרכז שרות בסטנדרטים הבינלאומיים של טויוטה בחיפה

 

טויוטה

"בבואנו לתכנן את המתחם החדש" אומר אהרון, "שמנו שני נושאים במרכז ההחלטות, האחד יצירת סביבת שרות נעימה, חמה ויעילה והשני יצירת סביבת עבודה התומכת במרכז השרות: מרחבי טיפול גדולים ומאובזרים, המאפשרים מתן שירותי טיפול ברכבי טויוטה, בסטנדרטים הגבוהים המוכתבים ע"י טויוטה."

מוסיף רפי :"כמנהל מרכז השרות חשובים לי, בנוסף להכשרות המקצועיות, גם תנאי סביבת העבודה של עובדי מרכז השרות, אלה זכו במתחם החדש, לתנאי עבודה נוחים להם הם זכאים: חדר אוכל עם נוף לים, חדרי הלבשה עם מקלחות וחדרי מנוחה. תנאים אלה משביחים את אווירת העבודה ומכך זוכים רק הלקוחות ומכוניותיהם המקבלות טיפול עם חיוך".

 

אולם תצוגה מרהיב עין

 

 

אולם התצוגה בו אני ניצב, מרהיב ביופיו, האולם בעל קיר הזכוכית מרשים בגודלו ומרהיב ביופיו, פתוח לכיוון כביש החוף. הקומה השניה צופה אל המכוניות המוצגות באולם מצד אחד ואל מרחבי הים הפרושים ממול מצד שני. "תוכנית המתחם מתרוצצת לי בראש מזה שנים" מספר אהרון בחיוך שבע רצון, כשאנחנו עומדים במרכז אולם התצוגה, "בעיני רוחי ראיתי בדיוק את האולם בו אנחנו עומדים, השילוב המדהים של קיר שלם ממנו נשקף הים עם חלל ענק בו מוצגות המכוניות המדהימות ביופיין, הוא שילוב אותו לא ניתן למצוא באף מקום אחר. זהו שילוב היוצר אווירה שלווה וייחודית המהווה רקע אופטימלי למתעניינים ברכישת מכונית טויוטה חדשה, זו האווירה המתאימה לאופי של מתם-מוטורס. ועומדת בהבטחה שלנו ללקוחות: משפחה אחת. כל היתרונות".

 

לא רק הרכב זוכה לפינוק, גם בעליו

 

 

"הלקוחות שלנו הם ממש כמו משפחה, אנו מלווים אותם בשרות חם ומקצועי והם מלווים אותנו בנאמנות, יש כאן דורות של נהגים ונהגות ברכבי טויוטה, עבורם חשוב היה לנו, לי, לאשתי ולילדים, לשמור על האווירה הביתית המפנקת - פינות המתנה, כורסאות מרווחות, מסכי פלזמה לצפיה ועמדות אינטרנט לגלישה בעת ההמתנה. תסתכל סביב ותראה איך האנשים מחוייכים, זה המרחב הפתוח המשרה שלווה, אני מוכרח להודות שאנחנו מאושרים מהתוצאה".

 

חודש ינואר, חודש ההשקה

 

 

שאלתי את שפרה מזרחי "מה המיוחד בתאריך הפתיחה", "או", מחייכת שפרה "הספרה עשר מלווה אותנו כמשפחה וכבעלים של מתם-מוטורס ומביאה רק נחת לנו וללקוחות הנאמנים שלנו, וכך אנו חוגגים 10 שנים להיווסדנו בתאריך 10/1/10, לא סימלי?!" אני מוכרח להודות בפני שפרה, שאכן זה מעורר מחשבה. לא נותר לי

 

כל דבר טוב ניתן להפוך לטוב יותר

חווית הרכישה והשרות החדשה במתם-מוטורס יצאה לדרך
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות