טויוטה קורולה

טויוטה קורולה עם מערכת VSC

 

טויוטה קורולה היא המכונית הנמכרת ביותר של טיוטה ואחת מן המכוניות הנמכרות ביותר בכל הזמנים, ולכן אין זה מפתיע שגם המודל החדש ממשיך להפתיע ולחדש עם מפרט טכני עשיר במיוחד.

 

למראית עין מדובר "רק" במכונית משפחתית, אך עם מנוע של 1.6 ליטר בעל 132 כוחות סוס,  תיבת הילוכים Multidrive S  בעלת לא פחות משבעה הילוכים וצריכת דלק של 17.86 ק"מ לליטר בשני הדגמים האוטומטים (SUN ו - GLI), מדובר במכונית שמותחת את הטכנולוגיה של קטגוריית המשפחתיות עד לקצה גבול יכולותיה. למרות הביצועים הללו, יש לציין כי קורולה 2014 מוגדרת בטווח הירוק של זיהום האוויר (3-4 מתוך 15).

להרגיש כמו במחלקת עסקים

מלבד הביצועים הטכניים המרשימים, טויוטה קורולה 2017 כוללת תא נוסעים מרווח במיוחד המזכיר יותר את זה של רכב מנהלים. מערכת המולטימדיה ברכב מדגם Toyota Touch 2 כוללת מסך מגיע צבעוני המאפשר להפעיל את כלל המערכות ברכב : דיבורית, שמע ומצלמה אחורית לנסיעת רוורס, כמו גם חיבורי USB ו - AUX ייעודים לחיבור נגן חיצוני או סמארטפון.  מבחוץ, קורולה 2014 מצוידת בפנסי הלוגן קדמיים עם כוונון גובה חשמלי, מראות צד המתכוונות ומתקפלות באופן חשמלי, תאורת יום קדמית מסוג LED, וגריל קדמי בצבע כסף.

בטיחות מעל לכול

בהתאם לתקני הבטיחות המחמירים של טויוטה, הקורולה החדשה כוללת מגוון אמצעים לשמירה על בטיחותכם :

 

·        שבע כריות אוויר

 

·        מערכת למניעת נעילת הגלגלים (ABS) וחלוקה של כוח הבלימה

 

·        מערכת סיוע בבלימה (BA) המאפשרת בלימה חזקה גם בעת הפעלת לחץ חלש על הדוושה בזמן חירום

 

·        מערכת VSC להפעלה נפרדת של כל בלם במטרה לשמור על יציבות הרכב ולמנוע החלקה בפניות חדות , כמו גם אפשרות לבצע "זינוק בעליה" באופן חלק במיוחד

 

·        מנגנוני קדם המשולבים בחגורות הבטיחות הקדמיות ומסייעים במניעת פגיעות באזור החזה בעת בלימת חירום

 

·        נקודות עיגון לכיסאות ילדים במושבים האחוריים

 

·        קורות פלדה כפולות בדלתות

מדוע כדאי לרכוש קורולה  דווקא במתם מוטורס חיפה

מי שיבחר לרכוש את טויוטה קורולה החדשה במתם מוטורס סוכנות טויוטה חיפה ייהנה מחמש שנות אחריות בסך הכול : 3 שנות אחריות יצרן ועוד שתי שנות אחריות נוספות מבית מתם מוטורס ובכפוף לתקנון. כמו כן, אנחנו מציעים ללקוחותינו מגוון של אפשרויות מימון באמצעות תשלום מקדמה בסך 30% מערך הרכב ולאחר מכן תשלום חודשי קבוע בהתאם לעלות הכוללת. כמו כן, אנחנו מציעים כיסוי ביטוח מלא, Toyota Cover  בעלות מוזלת של 20 ש"ח בלבד לחודש. לקבלת פרטים נוספים תוכלו ליצור עמנו קשר דרך עמוד צור קשר.

 

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות