טויוטה מנהלים

רכישת רכבי טויוטה בליסינג

 

 

ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני, הן הדרכים ה"חמות" התואמות את דרישות המחייה של הצרכנים הפרטיים והחברות, ברוח הדברים של העשור הנוכחי. השירותים המוצעים על ידי חברות הליסינג בחברות ליסינג תפעולי, כוללות את מרבית ההוצאות השוטפות הכרוכות ברכישת רכבים, כאשר עבור החברות. זהו גן עדן של ממש, ובעיקר לנוכח הפטור המשמעותי מההתרוצצויות במקרי תאונה ובעיתות טיפולים.

 

בשירות טויוטה מתם מוטורס VIP אנו מאפשרים את אותו "גן עדן" לרכבים פרטיים ורכבי חברות, זאת בלי היותם בעסקת ליסינג

 

במאמר הבא, נבחן את הכדאיות שבעסקת ליסינג עבור רכבים מבית היוצר של חברת טויוטה היפנית. מה הם העסקאות המקובלות בשוק בעסקת ליסינג עבור רכבי טויוטה? מה יהיה ערכה של מכונית מתוצרת טויוטה בסיום עסקת הליסינג, והאם כדאי למעשה, להיכנס לעסקה כזו, בדגמי טויוטה החדשים.

 

מעולה בשמירת ערך הרכב

 

ערכה של עסקת ליסינג טובה, טמון באופן שבו כלי הרכב שומר על ערכו לאורך השנים. רכבי טויוטה, ידועים לטובה בתחום זה, ודווקא בעניין זה, מעלה את הכדאיות של ביצוע עסקאות ליסינג עבור רכבי טויוטה. מקובל לחשוב, כי רכבים יד שנייה אשר בבעלותם הקודמת היו שייכים לחברות ליסינג, הן עסקאות לא מוצלחות, ולו מהסיבה כי בעל הרכב הקודם, למעשה לא היה בעל הרכב בפועל, אלא חברת הליסינג, ועל כן, לא נהג ברכב בדרך בה היה נוהג לו היה הרכב שלו.

 

העובדה המעשית היא הפוכה. עסקאות הליסינג הולכות ומקבלות תאוצה בימים אלו, כשהן מאפשרות למעשה כמעט לכל אדם בעל אמצעים מינימאליים, לרכוש טויוטה חדשה, בדגמי טויוטה קורולה או טויוטה פריוס היברידית וידידותית לסביבה, ללא הוצאה גדולה מדי בתשלום הראשוני, ובהסדר תשלומים נוח. לאחר ביצוע העסקה, יהיה מבצע עסקת הליסינג על אותה טויוטה, בעליה של המכונית לכל דבר, למשך שלשת השנים הראשונות של הרכב, ועד למועד מכירתה כרב יד שנייה.

 

העניין אולי שונה, כאשר מדובר ברכבים אשר היו מוגדרים כרכבי ליסינג מחברה, או אז ייתכן יחס מזלזל ולא שמרני מצידו של הנהג הנוהג את כלי הרכב. יחד עם זאת, בדגמי טויוטה המתקדמים, גם נהיגה לא מקצועית ואגרסיבית, לא יוריד מביצועיו של כלי הרכב, וגם במקרים אלו, רכב מבית היוצר של טויוטה, ידע לשמר את ערכו.

 

אם כן, עסקת ליסינג על טויוטה - האם כדאי?

 

האם עסקת ליסינג היא עסקה כדאית בכלל- זו סוגייה שצריכה לבחון כל חברה בהתאם למצב האשראי שלה בבנק, תזרים המזומנים והנוחות.

אנו במתם מוטורס טויוטה מאמינים כי רכישה במימון מלא של הרכב , ולא בעסקת ליסינג עדיפה לאורך זמן בשמירת הערך של הרכב וביתר העלויות הכלכליות. אם בכל זאת בחרת בעסקת ליסינג, השאלה האם עסקת ליסינג לרכב טויוטה היא כדאית?

 

התשובה היא חד משמעית, כן! טויוטה היא מיצרניות הרכב אשר ידועות בעולם כולו כמייצרת רכבים השומרים על ערכם לאורך השנים, ומכאן כי רכישת עסקת ליסינג על דגמי טויוטה הן עסקאות טובות. מאידך, בואך לרכוש רכב יד שנייה מבית היוצר של טויוטה, מידיה של חברת ליסינג, גם כאן מקומך מובטח, וכמעט נטול סיכונים, לנוכח האמינות המוכחת של דגמי טויוטה לאורך השנים, בהנחה שחברת הליסינג אמינה כמובן.
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות