טויוטה לקוחות ממליצים

טויוטה חיפה - לקוחות מספרים

 

 מכונית הטויוטה תפסה פופולאריות רבה בישראל וכמו בכל מקום בארץ,טויוטה היא גם האטרקציה של הצפון. נכון, בכבישי הצפון רואים מכוניות  רבות מחברות שונות אך אין ספק כי טויוטה  חיפה - מתם מוטורס היא המלכה.  תושבים רבים בחיפה , ובצפון כולו, בחרו  את טויוטה חיפה מתם מוטורס כסוכנות מובילה וכמוסך טויוטה מוביל. טויוטה מתם מוטורס חיפה היא סוכנות רכב אשר מוכרת מכוניות מדגמים שונים המתאימים לכולם . טויוטה חיפה - מתם מוטורס מציעה רכבים קטנים וקומפקטיים ,רכבים משפחתיים כמו המובילה טויוטה קורולה , רכבים גדולים ומרשימים  ודגמים כמו טויוטה לנד קרוזר או טויוטה ראב 4 , ג'יפים  ורכבי שטח לכל האוהבים טיולים ומכוניות קטנות וחסכוניות לצעירים . אז מה הפלא שכשמחפשים אטרקציות בצפון מחשבות ממלאות אדרנלין ניגשים אל סניף טויוטה חיפה - מתם מוטורס  ?

מתם מוטורס - לקוחות מרוצים מספרים 

דני הוא בעל חברת היי טק  מצליחה.  גם דני, כמו רבים מתושבי חיפה, בחר לקנות מכונית מסוג טויוטה ורסו . מכונית המנהלים שלי, הוא אומר, משמשת אותי גם לעבודה וגם למשפחה. כל שבת אני ובני משפחתי אוהבים לצאת ולטייל בחיק הטבע. אנו לוקחים אתנו צידה לדרך,  נעלי הליכה ולא שוכחים לקחת גם מצלמה דיגיטלית. אנו נוסעים בנוחיות ובביטחון , ופוגשים בדרך עוד הרבה רכבים כמו שלנו . מבין כל חבריי – טויוטה היא המכונית המועדפת. 

 

דויד ושאול – חובבי טיולים מספרים

דויד ושאול הם חובבי טיולים מושבעים. גם אנחנו בחרנו לקנות ג'יפ מסוג טויוטה לנד קרוזר . גיפ טויוטה לנד קרוזר היא מכונית  אמינה . כשאנו יוצאים לשטח אנו יודעים כי אנו בידיים טובות. טויוטה מתם מוטורס חיפה אף פעם לא אכזבה. מאז שרכשנו את רכב הטויוטה איננו מפסיקים לטייל. אנו דוהרים עם הג'יפ, מטפסים על ההרים וטסים בוואדיות. לכל טיול אנו לוקחים אתנו  מצלמה והתמונות הרבות המונצחות בה מספרות על ההתרגשות ועל ההנאה .

מר שלמה שרייבר מנהל בנק לאומי בחיפה מספר

 כמו מנהלים רבים גם מר שרייבר בחר מכונית טויוטה.  מר שרייבר מסביר כי הוא בחר את המכונית הזו בשל השירות האדיב של חברת טויוטה מתם מוטורס חיפה . גם המוסך של טויוטה  מתם מוטורס חיפה היה שיקול מרכזי בבחירת המכונית הוא אומר .  עובדי מוסך מתם מוטורס - טיוטה בחיפה  אדיבים, חרוצים, מטפלים במסירות ותמיד מקבלים אותי בסבר פנים יפות. גם אני וגם בני משפחתי, ממשיך מר שרייבר ואומר, לא מצטערים על  הבחירה הטובה , על קניית מכונית מסוג טויוטה. 

 

 

 
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר wtsp נגישות
התקשרו עכשיו