טויוטה סלקט

טויוטה סלקט – כל היתרונות

עבור אנשים רבים בישראל, רכישת רכב חדש אינה אופציה מועדפת או אפשרית, בדרך כלל עקב שיקולים כלכליים. במקביל, רכישת רכב משומש יכולה להיות בעייתית גם כן – אנחנו אף פעם לא ממש יודעים מה אנחנו מקבלים כשאנחנו קונים רכב משומש, מה עבר עליו ומה צפוי להתקלקל ממש כמה ימים לאחר שנקנה אותו. זאת בניגוד לרכב "חדש מהחברה", אשר מגיע עם אחריות וסיכוייו להתקלקל בקרוב נמוכים בכל מקרה.

 

לכן, מציעה חברת טויוטה תכנית חדשנית אשר משלבת את הטוב משני העולמות – רכבים משומשים ולכן זולים בהרבה מרכבים חדשים לחלוטין, אך כאלו אשר עברו הכנה, השבחה מקיפה ושלל בדיקות בטרם הוצעו למכירה, ומגיעים עם אחריות יבואן למשך שנה שלמה. מדובר כמובן ברכבי טויוטה בלבד, וכך מציעה יצרנית הרכב המצליחה בעולם והפופולארית ביותר גם בישראל אופציית ביניים משתלמת במיוחד.

 

מה כוללת תכנית טויוטה סלקט, מהם התנאים והמאפיינים של התכנית ומהם היתרונות המרכזיים שהיא מציעה לשוק צרכני הרכב הישראלים?

 

 

רכבי טויוטה משומשים ומושבחים באופן מקצועי

 

מהותה של תכנית "טויוטה סלקט" היא להעניק לצרכני הרכב בארץ את האפשרות לרכישת רכב טוב, אמין ומושבח במחירים נוחים ביותר ועם השקט הנפשי של אחריות יבואן.

 

לכן, במסגרת תכנית זו רוכשת החברה רכבי טויוטה משומשים מצרכנים פרטיים, מעבירה אותם סדרה קפדנית וארוכה ביותר של בדיקות וטיפולים ואז מציעה אותם למכירה בצירוף אחריות רשמית למשך שנה, ושירותי תמיכה שוטפים.

 

תכנית זו משתמשת ברעיון כי גם רכב אשר עבר כמה שנים על הכביש יכול עדיין להיות בטיחותי, אמין ואפקטיבי, במידה והוא עובר את הבדיקות הנחוצות ובהתאם להן את הטיפולים המתאימים. עבור מרבית האנשים, לא משתלם להתחיל להעביר את הרכב המשומש שלהם, או רכב יד שנייה שהם שוקלים לרכוש, סדרה של בדיקות וטיפולי השבחה. עבור חברה גדולה כמו טויוטה, משתלם יותר להעביר מכוניות רבות פרויקט שיפוץ והשבחה מסוג זה, כך שכולם מרוויחים, ובראשם צרכני הרכב אשר יכולים לרכוש רכב משומש במצב מעולה (וטוב יותר גם ממצבם של רכבים משומשים פרטיים שמורים ביותר), וכאמור עם אחריות מקיפה למשך שנה שלמה.

 

האחריות הניתנת תלויה בסוג הרכב – עבור רכבים "רגילים" בעלי מנוע בנזין ניתנת אחריות למשך שנה או עד שמגיעים עם הרכב לעשרים אלף קילומטרים. עבור רכבי טויוטה עם הנעה היברידית האחריות תקפה למשך שנתיים או עד שעובר הרכב שלושים אלף קילומטרים. עבור רכבים בני חמש שנים או פחות או כאלו שעברו פחות ממאה ועשרים אלף קילומטרים, האחריות מקיפה וכוללת את מגוון מערכות הרכב. עבור רכבים ישנים יותר (בני עד שמונה שנים ואשר עברו עד מאה ושישים אלף קילומטרים) האחריות כוללת את מערכות ההנעה של הרכב.

 

 

סטנדרטים גבוהים לרכישת רכבים משומשים ובדיקות איכות קפדניות

 

על מנת להבטיח כי הרכב אשר עובר את תהליך ההשבחה אכן יתאפיין באיכות גבוהה ורמת בטיחות מרבית, קיימים סטנדרטים גבוהים בהם יש לעמוד על מנת שחברת טויוטה תרכוש את הרכב למטרת השבחה. סטנדרטים אלו כוללים את גיל הרכב (לא יותר משמונה שנים), קילומטראז' (עד למאה ושישים אלף קילומטר), מצב הרכב מבחינת תאונות (מתקבלים אך ורק רכבים אשר לא עברו תאונות בהן נפגעה שלדת האוטו), רכבים אשר נשמרו לאורך תקופת חייהם וקיימת עבורם היסטוריית טיפולים מתועדת ועוד.

 

כל הסטנדרטים הללו מבטיחים כי מדובר ברכב בעל פוטנציאל טוב להשבחה ולעוד שנים רבות של נסיעה איכותית על הכביש.

 

אך כמובן שסטנדרטים אלו אינם מספיקים – כל רכב אשר עומד בקריטריונים שציינו עובר סדרת בדיקות ארוכה וקפדנית, הכוללת מעל למאה וחמישים (!!!) בדיקות שונות, על ידי אנשי המקצוע של טויוטה. בדיקות אלו נועדו בין היתר לוודא כי לא קיימות בעיות "נסתרות" ברכב אשר לא נחשפו עד כה, להבטיח כי מנגנוני הבטיחות של הרכב נמצאים במצב טוב, לזהות תקלות וחלקים שזקוקים להחלפה ועוד.

 

 

 

כאשר מחברים את שני הפרמטרים הללו יחד – הסטנדרטים הגבוהים בהם עומדים הרכבים מלכתחילה וסדרת הבדיקות המקיפות (וטיפולי ההשבחה המגיעים בעקבות הבדיקות), מקבלים רכב משומש במצב של רכב חדש – רכב טויוטה זול יחסית, אשר נמצא במצב מכאני וויזואלי מעולה. וכל זה כאמור באחריות יבואן!

 

 

תמיכה טלפונית ושירותי דרך – שירות מלא ללקוח

 

יתרון חשוב נוסף עבור לקוחות תכנית טויוטה סלקט הוא ליווי צמוד של החברה בשנה שלאחר רכישת הרכב. לרשות הלקוחות עומד מוקד טלפוני הפעיל עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. מוקד זה מספק מידע רלבנטי ומסייע ללקוחות עם בעיות ברכב, או שאלות כלליות.

 

בנוסף, מציע טויוטה ללקוחות התכנית שירותי דרך שוטפים בכל רחבי הארץ ובכל זמן בו קיים צורך בשירותים אלו (מקרים של תקלות טכניות ברכב, תאונות וכד').

 

ליווי צמוד זה של הלקוחות מעניק עוד רובד של שקט נפשי, אשר אינו קיים כאשר רוכשים רכב משומש ללא כל אחריות או ביטחון של יבואן/יצרן רכב גדול. מדובר בשירות מלא ללקוחות גם בחודשים שלאחר ביצוע העסקה, מפני שכלי רכב אינו מוצר פשוט שקונים בחנות ולוקחים הביתה – מדובר במוצר בו אנו תלויים בחיים שלנו, ולכן נרצה ליווי צמוד של חברה מקצועית, איכותית ואמינה, כך שנוכל להיות שקטים ובטוחים כי הרכב החדש – משומש שקנינו אכן ישרת אותנו נאמנה.

 

 

דגש על השקט הנפשי של רוכש הרכב

 

מכל מה שתיארנו עד כה ניתן להבין את ההיגיון העומד בבסיס התכנית "טויוטה סלקט" – להעניק לרוכש הרכב המשומש כמה שיותר שקט נפשי בעת הרכישה ובתקופה שלאחריה. שקט זה מתקבל מכך שאתם יודעים שהרכב שרכשתם אינו מבוגר מדי וההיסטוריה שלו אינה כוללת מקרים בעייתיים כמו פגיעות בשלדה וכו', מכך שהרכב עובד סדרה ארוכה ביותר של בדיקות מכאניות, פנימיות וחיצוניות ארוכות ומדוקדקות, מתהליך ההשבחה הכולל טיפולים מקיפים שעובר הרכב ומאחריות היבואן שאתם מקבלים איתו, בנוסף לשירות צמוד של שירותי דרך ומוקד פניות טלפוני. בנוסף לכל אלו, מבטיחים לכם בטויוטה סלקט שקיפות מלאה – כלקוחות התכנית אתם מקבלים פירוט מלא לחלוטין של ההיסטוריה של הרכב שקניתם, מה היה מצבו בעת שנקנה על ידי סוכנות טויוטה, בדיוק מהן הבדיקות וטיפולי ההשבחה שעבר וכו' – כל אלו מעניקים לך תמונה מלאה ומפורטת ושקיפות מלאה בכל הנוגע למה שרלבנטי עבורך ברכב שאתה רוכש.

 

 

לראות בעיניים ולקבל את כל המידע באופן אישי – סוכנויות טויוטה סלקט בארץ

 

על מנת לקבל מושג טוב ומפורט יותר בנוגע לתכנית, מוזמן כל מי שמתעניין להיכנס לאחת מסוכנויות טויוטה בישראל המשתתפות בתכנית זו, ולקבל באופן אישי את כל הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, כמו גם לראות במו עיניכם רכבים משומשים אשר עברו השבחה ומוצעים כעת למכירה במסגרת התכנית.

 

עבור המתגוררים בצפון הארץ ניתן להגיע לאחד מסניפי טויוטה חיפה (קיימות שלוש סוכנויות של טויוטה סלקט בחיפה) או לסוכנויות בעכו, עפולה, טבריה, נצרת, קריית שמונה או חדרה. באזור השרון ניתן למצוא סוכנויות בכפר סבא, רעננה ונתניה, באזור המרכז קיימות סוכנויות בכל רחבי גוש דן, ראשון לציון ורמלה, באזור ירושלים ניתן למצוא שתי סוכנויות בבירה עצמה וסוכנות במודיעין ובאזור הדרום מגוון סוכנויות מאשקלון, דרך באר שבע ועד אילת.

 

בין אם אתם מעוניינים להגיע לסוכנות טויוטה חיפה, אשקלון, מודיעין או כל סוכנות אחרת, מומלץ לבדוק לפני כן באינטרנט – בחלק מהסוכנויות ניתן לראות רכבים שונים המוצעים למכירה במסגרת תכנית סלקט, כך שתוכלו להתחיל להתביית על רכבים המתאימים לכם עוד לפני שבכלל יצאתם מהבית. בנוסף, מומלץ להרים טלפון לסוכנות אליה אתם מעוניינים להגיע ולתאם את הביקור שלכם, כמו גם לדלות מעט פרטים אודות רכבים אשר נראים לכם כמועמדים מתאימים עבורכם.

 

 

 

לסיכום, חברת טויוטה מחדשת גם בתחום הרכבים המשומשים ומציעה לצרכן הישראלי למעשה שוק של רכבי טויוטה משומשת במצב של חדשה – רכבים משומשים ולכן זולים יותר משמעותית מרכבים חדשים לחלוטין, אך כאלו המגיעים ללא כל החסרונות הנלווים בדרך כלל לרכבים משומשים – כאן מדובר ברכבים משומשים מושבחים ומוקפדים, עד כדי כך שהחברה עצמה מתחייבת להעניק אחריות נלווית ושירותי תמיכה למשך שנה שלמה לאחר הרכישה.

 

 

מכל זווית שלא מסתכלים על זה מדובר בעסקה משתלמת ביותר לכל הצדדים – למי שמכר את הטויוטה המשומשת שלו חזרה לחברה וללקוחות החדשים המקבלים רכב מושבח ועם אחריות יבואן במחיר נוח ביותר.
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות