טויוטה ורסו

טויוטה ורסו - המשפחתית האולטימטיבית

טויוטה מציגה את הדגם המוביל מתוצרתה בתחום ברכבים המשפחתיים, טויוטה ורסו. זהו רכב משפחתי מודולארי יפהפה, אותו ניתן לרכוש בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. טויוטה ורסו מתהדרת במנוע עוצמתי בן 1.8 ליטרים, המספק מקסימום כוח באופן חסכוני, עם דגש על שמירה על איכות הסביבה. המשפחות הרוכשות את טויוטה ורסו ככלי הרכב המשפחתי האידיאלי, נהנים ממרחב שטח פנימי אדיר, המאפשר הרכבה של שבעה מקומות ישיבה, תא מטען גדול ומרווח, ושלל אביזרי אחסון המותקנים על גבי המושבים.

בטיחות ראשונה ברכבי טויוטה ורסו

 

הבוחרים ברכבי טויוטה ורסו ככלי הרכב המשפחתי, ייהנו ממגוון רחב של מנגנוני בטיחות אשר נועדו להגן על המשפחה במהלך הנסיעה, הכוללים כריות אוויר צידיות וקדמיות ונוסע ולנהג, כריות וילון, וכן כריות אויר לברכי הנהג, נעילת ביטחון, קורות פלדה בדלתות, הגה קורס בעת התנגשות, מערכת ABS לבלימה בטוחה המותקנת על ארבעת הגלגלים, מערכת EBD המבצע חלוקת עוצמת הבלימה על הגלגלים, נקודות עיגון לכיסא תינוק, מערכת בקרת יציבות, וכן חגורות בטיחות מתקדמות עם בקרת מתיחה, לסיכום, טויוטה ורסו היא ללא ספק כלי הרכב המתקדם והבטוח ביותר למשפחה.

עיצוב פנימי

 

הנסיעה ברכבי טויוטה בכלל, היא נסיעה נוחה ונעימה, וככלל זה, מוטמעים ברכבי טויוטה ורסו האבזור המשלים המעניק לנהג ולמשפחתו חוויית נסיעה נעימה, רגועה ובטוחה. כחלק מאביזרי הסטנדרט המותקנים ברכבי טויוטה ורסו, ייהנה הנהג מהגה כוח מתכוונן, מראה פנוראמית המאפשרת צפייה על היושבים מאחור, מערכת רדיו דיסק MP3 עם שישה רמקולים, מזגן מקורי עוצמתי, הגה עם ציפוי עור המאפשר שליטה על מערכת הסאונד, ריפודי בד מהודרים, שקעים חשמליים, ולסיכום, גם בתחום זה של העיצוב הפנימי ואביזרי הנוחות, מפגינה טויוטה ורסו שלל אביזרים אשר הופכים את הנהיגה והנסיעה למושלמת.

מפרט טכני 

 

מנוע בנזין עוצמתי המורכב ברכבי טויוטה ורסו, מספק עוצמה מרבית של 147 כוחות סוס, ומומנט אדיר של 18.3 קג"מ. ברכב מותקנת תיבת הילוכים אוטומטית רציפה, המאפשר שילוב של שבעה הילוכים, ומרכב הרכב מתיישב בנוחות על מתלי מקפירסון קדמיים, וקורות פיתול אחוריים. צריכת הדלק בנסיעה עירונית ברכבי טויוטה ורסו, תדרוש 11.5 קילומטרים תוך שימוש בליטר בנזין, ואילו בנסיעה בינעירונית ברכבי טויוטה ורסו, נהנה מחיסכון אדיר המתבטא בניצול של ליטר אחד בלבד לטובת 16.9 קילומטרים של נסיעה. למהירי הנהיגה שבינינו, מהירות הנסיעה המקסימאלית ברכבי טויוטה ורסו מאפשרת מהירות של 185 קילומטרים בשעה...

 

לסיכום, טויוטה ורסו היא ללא ספק הרכב המשפחתי האידיאלי, המשלב נוחות נסיעה, עוצמה בנהיגה, בטיחות מושלמת, עם מרחב נוסעים אדיר, שילוב של שבעה מקומות על פי דרישה, נפח מטען אדיר וחוויית הנסיעה הנוחה והבטיחותית המאפיינת את רכבי טויוטה היום, בעבר ובעתיד.
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות