טויוטה יאריס לצעירים

טויוטה יאריס - רכב לצעירים

העיצוב של טויוטה יאריס לא משאיר הרבה מקום לדמיון. עיצוב ספורטיבי, אלגנטי ומושך, הופך את טויוטה יאריס לדגם נחשק בקרב הצעירים והצעירות כאחד. חיסכון, בטיחות ועיצוב, עוצמה אדירה של מאה כוחות סוס מופקים ממנוע איכותי בן 1330 סמ"ק, מושכת צעירים רבים מרחבי העולם לבחור בדגמים החדשים של טויוטה יאריס כרכב על לצעירים, צעירות, וצעירים ברוחם... אם כן, אילו אביזרים פנימיים הופכים את טויוטה יאריס לרכב המפנק המושך אליו קהל יעד צעיר? מה הוא המפרט הטכני המייחד את טויוטה יאריס מול רכבים מדגמים אחרים באותה קבוצה?

אביזרי בטיחות

 

כנהוג בכלל רכבי טויוטה , גם ברכבי טויוטה יאריס מותקנים מגוון אביזרים המשמשים אביזרי בטיחות בנהיגה לנהג ולנוסעים ברכב. כחלק מאביזרי הבטיחות הסטנדרטיים אותם ניתן למצוא ברכבי טויוטה יאריס הרכב לצעירים, ייהנו הנהגים מסט כריות אוויר קדמיות וצידיות עבור הנהג ועבור הנוסע שלצידו, קורות פלדה לחיזוק הדלתות ולהגנה אבסולוטית במקרה של התנגשות, הגה הקורס כלפי מטה במקרים של התנגשות להגנה מרבית על הנהג, מערכות ABS, EBD, ומערכת BA לבלימה מעולה ללא החלקה ובמהירות, חגורות בטיחות עם מנגנון בקרת מתיחה, ובמילים אחרות, טויוטה יאריס המיועדת לצעירים, מתאימה גם למשפחות מבחינת אביזרי הנוחות המותקנים בה, ומגנה בפירוש על הצעירים הנוהגים בה כנהוג ברכבי טויוטה.

מפרט טכני

 

טויוטה יאריס, רכב לצעירים עוצמתי וחסכוני, בו מורכב מנוע 16 שסתומים Dual VVT בן 1330 סמ"ק, המפיק עוצמה של מאה כוחות סוס, ומומנט מרבי של 13.5 קג"מ, מערכת הילוכים רובוטית המאפשרת שילוב של שישה הילוכים לחיסכון דלק מקסימאלי, טויוטה יאריס מתיישבת על מערכת מתלי מקפירסון קדמיים עם מוט מייצב, ומוט פיתול אחורי. נתונים אלו הופכים את טויוטה יאריס לרכב רב עוצמה שקט וחסכוני, המעניק לנהג ולנוסעים ברכב את תחושת הנהיגה המופתית השמורה לנהיגה על רכבי טויוטה.

עיצוב פנימי

 

מערכת השמע המותקנת כסטנדרט הרכבי טויוטה יאריס, מגיעה עם רדיו דיסק MP3 המחובר לשישה או רבעה רמקולים איכותיים בהתאם לדגם הנבחר, אימובילייזר מקורי ומזגן מקורי רב עוצמה, ריפודי בד מהודרים מעניקים לפנים הרכב את החזות היוקרתית, המושב האחורי מתקפל ומתפצל ומאפשר בכך הובלת מטען בנפח גדול, אביזרי הרכב ברמה גבוהה, כנהוג ברכבי טויוטה, הם חלק מהסיבות בגינן בוחרים צעירים רבים ברכבי טויוטה יאריס כרב החסכוני, המהיר ורב העוצמה עמו יתחילו את חייהם.

 

לסיכום, טויוטה יאריס הוא רכב מפתה ומפנק, רב עוצמה אך חסכוני וידידותי לסביבה, מאובזר במיטב אביזרי הנוחות הנהוגות ברכבים מתוצרתה של טויוטה הענקית היפנית, ומצויד בשלל אביזרי בטיחות ההופכים את הנהיגה ברכבי טויוטה יאריס לנהיגה רבת עוצמה, שקטה בטיחותית ומפנקת כאחד.

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות