טויוטה אונסיס החדשה

טויוטה אוונסיס - חוויה מעולם אחר

חוויית הנהיגה ברכבי טויוטה אוונסיס היא חוויה מסוג אחר. עוצמת המנוע, שילוב המודולים הטכנולוגיים המתקדמים של טויוטה המעניקים חוויית נהיגה אופטימאלית (Toyota Optima Drive), צריכת דלק מופחתת ופליטה מינימאלית של גזים רעילים להגנה על איכות הסביבה, ובכלל, נהיגה ברכבי טויוטה אוונסיס החדשים מציבה גבולות חדשים לדמיון, לאיכות ולמקצועיות חסרת הפשרות של היצרנית היפנית המועדפת ברחבי העולם ובארץ.

אביזרים פנימיים מתקדמים

 

בדגמים החדשים מתוצרתה של טויוטה בדגמי אוונסיס, השקיעה החברה מאמץ אדיר בכדי להעניק לנהגים את חוויית הנהיגה המושלמת. החל ממערכת המאפשרת כיוון חשמלי למשענת הגב של הנהג, הגה כוח חשמלי טלסקופי המתכוונן לעומק ולגובה, מערכת שמע איכותית המחוברת לשישה רמקולים בעלי עוצמה אדירה, חלונות חשמל הנפתחים ונסגרים אוטומטית, נעילת דלתות מרכזית, מזגן מקורי איכותי המאפשר בקרת אקלים ברמה עילאית, לוח המחוונים האידיאלי של טויוטה – Optitron, אנטנה לרדיו המובנית בחלון האחורי ואינה ניתנת לשבירה או לאבחנה, סוככי שמש, מושב אחורי מתקפל ומתפצל, אלו הופכים את הנהיגה ברכבי טויוטה אוונסיס למושלמת, הן עבור הנהג, והן עבור הנוסעים עימו.

בטיחות ברכבי טויוטה אוונסיס

 

גם בתחום הבטיחות, לא חסכה טויוטה בדגמים המתקדמים של טויוטה אוונסיס, כשהיא מאפשרת לנהג ולנוסע ליהנות מההגנה של כריות אוויר קדמיות וצידיות, מהבטיחות בנהיגה עם קורות חיזוק מפלדה בדלתות, ההגה הבטיחותי קורס כלפי מטה במקרים של התנגשות להגנה מושלמת על הנהג, מערכות מתקדמות לבלימה בטוחה בכללן מערכת ABS, EBD, ומערכת BA המסייעת בבלימה, במשבי הרכב מותקנת נקודת עגינה למושב התינוק, לבטיחות מרבית על הפעוטות, הגה כוח חשמלי, וכן חגורות בטיחות בעלות מנגנון למניעת מתיחת יתר של החגורות על הנוסעים במהלך תאונה, כל אלו הופכים את הנהיגה ברכבי טויוטה אוונסיס לבטיחותית, הן עבור הנהג והן עבור הנוסעים עמו, כנהוג ברכבי טויוטה.

מפרט חלומי

 

הדגמים החדשים מבית טויוטה בדגמי אוונסיס, מתפארים במנוע אדיר ורב עוצמה בן 1987 סמ"ק, המפיקים הספק אדיר של 152 כוחות סוס, ומאפשרים מומנט של 19.9 קג"מ, בהנעה קדמית. תיבת ההילוכים הרציפה בעלת פונקצית ה Multimode מאפשרת שילוב של שבעה הילוכים לתצרוכת דלק מינימאלית וחסכונית, והיא מתיישבת על מערכת מתלים איכותית מבית מקפירסון, ועל עצמות עצה כפולות בירכתיה. אלו הופכים את חוויית הנהיגה ברכבי טויוטה אוונסיס לחוויה בלתי נשכחת, רבת עוצמה, מפנקת וחלקה מאין כמוה, ומציבות את הדגם בראש טבלת האיכות מול מתחרותיה.

 

לסיכום, השקת דגמיה החדשים של טויוטה אוונסיס בהחלט חוללה מהפכה בתחום האיכות והפינוק בדגמי רכבי המנהלים, העיצוב הייחודי של טויוטה אוונסיס עשוי בטוב טעם ובאלגנטיות, ואביזירי הנוחות מול שילוב עוצמת המנוע האדירה מותירה את טויוטה אוונסיס כבחירה המושלמת לרכב איכותי, חסכוני וידידותי לסביבה.
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות